*

sixteen − eleven =

Čo povedali o nás?

 • Miško

  Mal som problém so svetlometmi na mojom vozidle ŠKODA FABIA. Bol som na STK, moje vozidlo neprešlo z dôvodu slabej svietivosti svetiel. Obrátil som sa na firmu Autosklo Jurišta s.r.o. s mojím problémom. Po objednaní som pristavil vozidlo na leštenie svetlometov, trvalo im to asi dve hodinky. Výsledok práce bol prekvapivý , skoro ako nové. Na STK som z vyleštenými reflektormi nemal žiadny problém.

 • Jozef

  Išiel som predávať vozidlo DAEWOO LANOS ale už pri výkupe vozidla mi dosť výrazne znižovali cenu práve kvôli svetlometom ktoré boli zažltnuté až pomaly žlté. Samozrejme som odišiel a začal som hľadať svetlomety na internete. Narazil som na stránku www.leštenie-svetlometov.sk kde som sa dočítal že aj v mojom prípade na dajú svetlomety vyleštiť. Zastavil som sa vo firme Autosklo Jurišta a dohodol som sa na termíne leštenia svetlometov. Po leštený boli svetlomety výrazne až svetlejšie až priam ako nové. Samozrejme vozidlo mi to nakoniec pomohlo predať lepšie.

 • Alex

  Ja som mal dosť podobný problém na STK kde som neprešiel. Pracovník STK mi povedal aby som si dal vymeniť predné svetlomety. Keďže som taktiež pátral na internete a snoril kde kúpim lacné svetla, našiel som stránku ktorá sa venuje lešteniu svetlometov. Skúsil som zavolať a poinformovať sa na môj problém. Naozaj leštenie svetlometov pomáha, skúsil som a ušetril som 450 ,- EUR na nové svetlomety. Po vyleštení svetlometov som išiel na STK a prešiel som. Ďakujem Vám.

 • Peter

  Po prečítaní Vašich príbehov aj ja by som rád pridal ten svoj. Viac tu spomínate STK či predaj vozidla ale podľa mňa ako vodiča s povolania je dôležitá bezpečnosť – čiže vyditelnosť. Jazdím na vozidle OPEL VECTRA C a svetlá sú každým rokom matnejšie a matnejšie čiže vidím stále menej a menej. Taktiež som pozeral stránku www.lestenie-svetiel.sk a opýtal som sa môjho šéfa či mi to preplatí. Schválené. Ochotní personál, po zavolaní som sa objednal a došiel. Čakal som cca 2,5 hodiny ale stálo to zato. Páni majstri ďakujem som veľmi spokojný.

 • Dušan Kmeť
  Výmena skla do pár hodín, pán nás zaviezol do mesta, veľká ochota zo strany personálu. Spokojnosť.
 • Peter Hruška
  Profesionálny prístup k zákazníkovi, top prijímacia kancelária
 • Tomáš Sokol
  Na dialnici som chytil kamienok do okna priamo do vyhladu vodica. Kym som si dal obed v nedalekej restike bolo vsetky rychlo, na pockanie spravene. Pekna, cista praca, uz som aj zabudol, ze som mal prasklinu. Budem dalej odporucat.
 • Marian Dian
  Vlastním starší Golf cabrio štvrtej generácie. Záhadne mi na ňom prasklo sklo priamo v strede pod zrkadlom z vnútornej strany. Napriek tomu, že dané sklo bolo na aute bezmála dva roky, chalani mi ho vymenili bez najmenších problémov a bezplatne. Týmto sa chcem poďakovať za skvelý prístup k zákazníkovi a zároveň promptné jednanie pri riešení škody. Ďakujem chalani
 • Lukáš Kušnier
  Menené predne sklo na aute. + prístup + ochota + bezproblémový prístup - nemal som žiadny problém